Kia-ն հանձնեց Ավստրալիայի բաց առաջնության ծառայողական ավտոմեքենաները:
Kia Motors ընկերությունը ծառայողական մեքենաներ հանձնեց թենիսի Ավստրալիայի բաց առաջնության (Australian Open 2019) կազմկոմիտեին՝ նշանավորելով այն հանգամանքը, որ արդեն 18 տարի անընդմեջ Kia-ն հանդես է գալիս օրացուցային տարվա՝ Մեծ Սաղաարտի առաջին մրցաշարի գլխավոր հովանավոր:
Ավտոմեքենաների հանձնման պաշտոնական արարողությունը տեղի ունեցավ Մելբուրնում՝ Ֆեդերացիայի հրապարակում: Միջոցառման գլխավոր հյուրը Kia-ի դեսպան, Մեծ Սաղավարտի մրցաշարների 17-ակի հաղթող հանրահայտ թենիսիստ Ռաֆայել Նադալն էր, որը առաջնության կազմկոմիտեին հանձնեց այդ նպատակով նախատեսած 120 Kia ավտոմեքենաները: Դրանք մրցաշարի ողջ ընթացքում կտեղափոխեն մարզիկներին, պաշտոնական անձանց և VIP հյուրերին: Հիշեցնենք, որ Ավստրալիայի բաց առաջնությունը կանցկացվի 2019 թ հունվարի 14-ից 27-ը, իսկ եզրափակիչը կկայանա Rod Laver Arena մարզադաշտում:
Վերջին 18 տարիների ընթացքում Kia-ի ավտոմեքենաները անցել են միլիոնավոր կիլոմետրեր, կատարել տասնյակ հազարավոր ուղևորություններ՝ ապահովելով մարզիկների և պաշտոնական անձանց հարմարավետությունն ու անվտանգությունը: Այս տարի էլ Kia-ն կշարունակի ավանդույթը՝ տրամադրելով մեքենաներ, որոնք երկու շաբաթում կհաղթահարեն ավելի քան 450 000 կիլոմետր:

Kia вручила машины организаторам Открытого чемпионата Австралии по теннису.
Компания Kia Motors вручила служебные машины организаторам Открытого чемпионата Австралии по теннису (Australian Open 2019) в ознаменование того, что уже 18 лет подряд Kia выступает в качестве генерального спонсора первого в календаре турнира Большого Шлема.
Официальная церемония передачи автомобилей состоялась в Мельбурне, на площади Федерации. Главным гостем мероприятия стал посол бренда Kia, 17-кратный победитель турниров Большого Шлема, знаменитый теннисист Рафаэль Надаль, который передал предназначенные для этой цели 120 автмобилей Kia оргкомитету чемпионата. Автомобили в течение всего турнира будут перевозить игроков, официальных лиц и VIP-гостей. Напомним, что Открытый чемпионат Австралии по теннису состоится в период с 14-го по 27-е января и завершится финалом на корте Rod Laver Arena.
Последние восемнадцать лет автомобили Kia преодолели миллионы километров, совершили десятки тысяч поездок, обеспечивая комфорт и безопасность спортсменов и официальных лиц. В этом году Kia продолжает традиции, предоставляя турниру автомобили, которые в течение двух недель преодолеют более, чем 450 000 километров.