ՀԱՐԱՎԱՅԻՆ ԿՈՐԵԱՅԻ ԿԱՌԱՎԱՐՈՒԹՅԱՆ ՆՎԵՐԸ ՀՀ ՈՍՏԻԿԱՆՈՒԹՅԱՆԸ
Մարտի 27-ին Հայաստանում KIA ընկերության պաշտոնական ներկայացուցիչ՝ «Կապիտալ Մոթորս» ընկերությունը ՀՀ Ոստիկանության պարեկապահակետային ծառայության գնդի հատուկ ստորաբաժանմանը հանձնեց Հարավային Կորեայի Կառավարության տրամադրված Kia Cerato ավտոմեքենան:
Ներկայումս Հայաստանի Հանրապետության տարածքում գործող արտակարգ դրության պայմաններում, երբ հատուկ ծառայությունները, այդ թվում Ոստիկանությունը, աշխատում են էլ ավելի մեծ ծանրաբեռնվածությամբ, յուրաքանչյուր հավելյալ տեխնիկական միջոց անմիջապես ազդում է կատարվող աշխատանքների արդյունավետության վրա:
«Կապիտալ Մոթորս» ընկերությունը իր հերթին շարունակում է սերտորեն համագործակցել Հայաստանի պետական կառույցների հետ՝ ձգտելով իր առավելագույն նպաստը բերել այս դժվարին պայմաններում մեր համաքաղաքացիների անվտանգությունն ապահովելուն ուղղված ծրագրերին:

27-го марта официальный представитель KIA в Армении компания «Капитал Моторс» передала специальному подразделению полка патрульнопостовой службы Полиции РА автомобиль Kia Cerato, предоставленный правительством Южной Кореи.
В настоящее время, когда на территории Республики Армения действует режим Чрезвычайного положения и специальные службы, в том числе полиция, работают с большей нагрузкой, каждая дополнительная техническая единица непосредственно влияет на эффективность проводимой работы.
Компания «Капитал Моторс» в свою очередь продолжает тесно сотрудничать с государственными структурами Армении с целью максимально способствовать программам, направленным на обеспечение максимальной безопасности наших сограждан в сложившихся трудных условиях.