KIA-ն հոլովակ է ներկայացրել Super Bowl 2020 եզրափակչի շրջանակներում:
Ամերիկյան ֆուտբոլի ազգային լիգայի Super Bowl 2020 եզրափակչի շրջանակներում Kia Motors ընկերությունը ներկայացրել է 60 վայրկյան տևողությամբ հոլովակ, որը եթեր է գնացել հանդիպման երրորդ քառորդից առաջ: Հոլովակի գլխավոր հերոս է դարձել ֆուտբոլիստ Ջոշ Ջեկքոբսը, որը հասել է համաշխարհային սպորտային փառքի՝ մեծանալով անտուն և խնդիրներ ունենալով դպրոցում: Հենց այս թռիչքն է ընկած հոլովակի հիմքում, որը նվիրված է 2021 թ մոդելային տարվա լիովին նոր Seltos քրոսովերին:
Պատմությունը կենտրոնանում է դժվարությունների հաղթահարման և անհնարին թվացող երազանքին հասնելու վրա: Եվ հենց այս բարդ կենսական փորձառնությունն է, որ ոգեշնչել է Kia ընկերությանը՝ ստեղծել նոր բարեգործական նախաձեռնություն «Յարդերն ընդդեմ անտուն կյանքի», որը տրամաբանորեն շարունակում է նախորդ տարի ներկայացված «Give It Everything» ծրագիրը:
Նոր նախաձեռնության էությունն այն է, որ Super Bowl 2020 եզրափակչի ժամանակ ֆուտբոլային դաշտում խաղացողների հաղթահարած յուրաքանչյուր յարդի դիմաց Kia-ն 1000 դոլլար կնվիրաբերի երեք բարեգործական կազմակերպությունների, որոնք զբաղվում են անտուն մնացած երիտասարդների խնդիրներով:

В рамках традиционного финала НФЛ Super Bowl 2020 компания Kia Motors представила 60-секундный ролик, вышедший в эфир перед третьей четвертью матча. Главной звездой ролика стал футболист Джош Джейкобс, выросший из бездомного ребенка и трудного ученика средней школы до мировой спортивной звезды. Именно этот взлет лег в основу ролика, посвященного совершенно новому внедорожнику Seltos 2021 года.
Ролик фокусируется на преодолении невзгод и достижении кажущейся невозможной мечты. И именно это непростое жизненное испытание вдохновило Kia на создание благотворительной инициативы «Ярды против бездомности» в качестве продолжения программы «Give It Everything», представленной в прошлом году.
Суть новой инициативы заключается в том, что за каждый ярд футбольного поля, преодоленный игроками во время финала Super Bowl 2020, Kia пожертвует 1000 долларов трем благотворительным организациям, которые борются за то, чтобы решить проблему бездомности среди молодежи.